fbpx

Personal investigador

Caps de Grups de Recerca

David M. Alba
Paleobiodiversitat i Filogènia
Director de l'ICP

Àngel Galobart
Ecosistemes dels Dinosaures
Meike Köhler
Life History Evolution
Investigadora ICREA
Salvador Moyà-Solà
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigador ICREA

Isaac Casanovas-Vilar
Paleoecologia i Biocronologia

Josep Fortuny
Paleobiologia Computacional

Personal investigador

Juan Abella
Paleobiodiversitat i Filogènia
Investigador 'Beatriu de Pinós'


Julia Arias-Martorell
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigadora 'Beatriu de Pinós'
Arnau Bolet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigador 'Juan de la Cierva'
Albert G. Sellés
Ecosistemes dels Dinosaures
Àngel H. Luján
Paleobiodiversitat i Filogènia
Investigador 'Beatriu de Pinós'


Joan Madurell-Malapeira
Paleobiodiversitat i Filogènia
Albert Prieto-Márquez
Ecosistemes dels Dinosaures
Investigador 'Ramón y Cajal'
Carmen Nacarino
Life History Evolution
Josep Quintana
Life History Evolution
Josep M. Robles
Paleobiodiversitat i Filogènia
Àrea de Treball de Camp i Gestió de Col·leccions
Judit Marigó
Investigadora 'Beatriu de Pinós'
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Antonio Sánchez-Marco
Paleobiodiversitat i Filogènia
Bernat Vila
Ecosistemes dels Dinosaures
Andrea Villa
Paleobiodiversitat i Filogènia
Investigador 'Juan de la Cierva'

Personal investigador predoctoral i estudiants de doctorat

Florian Bouchet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Beca MINECO FPI
Teresa Calderón
Life History Evolution
Beca MINECO FPI


Chabier de Jaime
Paleobiologia Computacional
Beca AGAUR FI
Montse Grau
Paleoecologia i Biocronologia
Rafel Matamales
Ecosistemes dels Dinosaures
Beca MECD FPU
Sharrah Mckenzie
Paleobiodiversitat i Filogènia
Oriol Monclús
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Beca AGAUR FI
Guillem Pons-Monjo
Paleobiodiversitat i Filogènia
Maria Prat
Paleobiodiversitat i Filogènia
Leonardo Sorbelli
Paleobiodiversitat i Filogènia
Beca AGAUR FI

Personal investigador associat

Sergio Almécija
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
American Museum of National History
Chiara Angelone
Paleoecologia i Biocronologia
Università di Roma
Amélie Beaudet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
University of Cambridge
Fabio M. Dalla Vecchia
Ecosistemes dels Dinosaures
Jan van Dam
Paleoecologia i Biocronologia
Universiteit Utrecht
Massimo Delfino
Paleobiodiversitat i Filogènia
Università di Torino
Eric Delson
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
City University of New York
American Museum of Natural History
Daniel DeMiguel
Paleobiodiversitat i Filogènia
Universidad de Zaragoza
Soledad de Esteban-Trivigno
Paleobiologia Computacional
Israel García-Paredes
Paleoecologia i Biocronologia
Borja Holgado
Paleobiología Computacional
Museu Nacional / Universidade Federal do Rio de Janeiro
Sílvia Jovells-Vaqué
Paleoecologia i Biocronologia
Yuri Kimura
Paleoecologia i Biocronologia
National Museum of Nature and Science
Tòquio (Japó)
Sergio Llàcer
Paleobiologia Computacional
Nikolaus Malchus
Ecosistemes dels Dinosaures
Jordi Marcé-Nogué
Paleobiologia Computacional
Universitat Rovira i Virgili

Tomàs Marquès-Bonet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universitat Pompeu Fabra
Raef Minwer-Barakat
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universitat de Granada
Eudald Mujal
Paleobiologia computacional
Israel M. Sánchez
Paleobiodiversitat i Filogènia
Museo Nacional de Ciencias Naturales-CSIC
Marta Pina
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universitat de Manchester
Alessandro Urciuoli
Paleoprimatologia i Paleoantropologia

Personal col·laborador

Josep Aurell
Paleobiodiversitat i Filogènia
Jordi Balaguer
Paleobiodiversitat i Filogènia
Joan Cartanyà
Paleobiologia computacional
Diego Castanera
Ecosistemes dels Dinosaures
Joan Femenias-Gual
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Víctor Fondevilla
Ecosistemes dels Dinosaures

David P. Groenewald
Paleobiologia computacional
University of the Witwatersrand

Àrea de Conservació i Preparació

Xènia Aymerich
Cap de l'Àrea
Marina Rull
Preparadora
Almudena Yagüe
Preparadora

Personal tècnic

Manuel Fernández
Life History Evolution

Àrea de Treball de Camp i Gestió de Col·leccions

Jordi Galindo
Cap de l'Àrea
Manel Llenas
Tècnic
Manel Méndez
Tècnic

Àrea del Museu

Teresa Esquirol
Cap de l'Àrea
Mònica Cucurella
Recepció i botiga del Museu de l'ICP

Altres Departaments i Àrees

David Basanta
Gestió de Projectes
Cap del Departament de Suport a la Recerca i Serveis Externs
Pere Figuerola
Cap del Departament d'Outreach i Comunicació
Enric Menéndez
Cap del Departament de Gerència i Recursos Humans
Mónica Vincent
Àrea d'Administració
Teresa Requena
Àrea d'Arxiu i Documentació
Last modified on Dimarts, 20 Juliol 2021 12:15
Rate this item
(0 votes)
More in this category: Joan Cartanyà »

Patrons:

logo generalitat        logo uab

Awards:

Excellence in research

With the support of:

logo icrea    logo ue

CERCA Center:

logo cerca b

xnxxarabsex

sexe libre

sexsaoy

sexjk

russian sex

afdalsex