fbpx
Print this page

Personal investigador

Caps de Grup de Recerca

 

David M. Alba
Paleobiodiversitat i Filogènia
Director de l'ICP
Àngel Galobart
Ecosistemes dels Dinosaures
Meike Köhler
Life History Evolution
Investigadora ICREA
Salvador Moyà-Solà
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigador ICREA
Isaac Casanovas
Paleoecologia y Biocronologia
Josep Fortuny
Paleobiologia Computacional

 

Investigadors/es

 

Juan Abella
Paleobiodiversitat i Filogènia
Investigador 'Beatriu de Pinós'
Júlia Arias-Martorell
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigadora 'Beatriu de Pinós'
 
Arnau Bolet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Investigador 'Juan de la Cierva'
 
Albert G. Sellés
Ecosistemes dels Dinosaures 
 
Àngel H. Luján
Paleobiodiversitat i Filogènia
Investigador 'Beatriu de Pinós'
 
Joan Madurell
Paleobiodiversitat i Filogènia 
 
Albert Prieto-Márquez
Ecosistemes dels Dinosaures
 
Josep Quintana
Life History Evolution
 
Josep M. Robles
Paleobiodiversitat i Filogènia
Àrea de Treball de Camp i Gestió de Col·leccions
Judit Marigó
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Antonio Sánchez-Marco
Paleobiodiversitat i Filogènia
Bernat Vila
Ecosistemes dels Dinosaures
Andrea Villa
Paleobiodiversitat i Filogènia
Investigador 'Juan de la Cierva'

 

Personal investigador predoctoral i estudiants de doctorat

 

Florian Bouchet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Beca MINECO FPI
Teresa Calderon
Life History Evolution
Beca MINECO FPI
Chabier de Jaime
Paleobiologia Computacional
Beca AGAUR FI
Montse Grau
Paleoecologia i Biocronologia
Rafel Matamales
Ecosistemes dels Dinosaures
Beca MECD FPU
Sharrah McKenzie
Paleobiodiversitat i Filogènia
Oriol Monclús
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Beca AGAUR FI
Guillem Pons
Paleobiodiversitat i Filogènia
Maria Prat
Paleobiodiversitat i Filogènia
Leonardo Sorbelli
Paleobiodiversitat i Filogènia
Beca AGAUR FI

Personal investigador associat

 

 

Sergio Almécija
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
American Museum of National History
Chiara Angelone
Paleoecologia i Biocronologia
Università di Roma
Amélie Beaudet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
University of Cambridge
Fabio M. Dalla Vecchia
Ecosistemes dels Dinosaures
Jan van Dam
Paleoecologia i Biocronologia
Universiteit Utrecht 
Massimo Delfino
Paleobiodiversitat i Filogènia
Università di Torino
Eric Delson
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
City University of New York
American Museum of Natural History
 
Daniel DeMiguel
Paleobiodiversitat i Filogènia
Universidad de Zaragoza
 
Soledad de Esteban-Trivigno
Paleobiologia Computacional
 
Israel García-Paredes
Paleoecologia i Biocronologia
 
Borja Holgado
Paleobiologia Computacional
Museu Nacional / Universidade Federal do Rio de Janeiro
 
Yuri Kimura
Paleoecologia i Biocronologia
National Museum of Nature and Science
Tokyo (Japon)
 
Sergio Llàcer
Paleobiologia Computacional
 
Sílvia Jovells
Paleoecologia i Biocronologia
 
Nikolaus Malchus
Ecosistemes dels Dinosaures
 
Jordi Marcé Nogué
Paleobiologia Computacional
Universitat Rovira i Virgili
 
Tomàs Marquès-Bonet
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universitat Pompeu Fabra
 
Raef Minwer-Barakat
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universidad de Granada
 
Eudald Mujal
Paleobiologia Computacional
 
Marta Pina
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Universidad de Manchester
 
Alessandro Urciuoli
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
 

 

Personal col·laborador

 

Josep Aurell
Paleobiodiversitat i Filogènia
Jordi Balaguer
Paleobiodiversitat i Filogènia
Joan Cartanyà
Paleobiologia Computacional
Diego Castanera
Ecosistemes dels Dinosaures
Joan Femenias-Gual
Paleoprimatologia i Paleoantropologia
Víctor Fondevilla
Ecosistemes dels Dinosaures 
David P. Groenewald
Paleobiologia Computacional
University of the Witwatersrand

 

Àrea de Preparació i Conservació

 

Xènia Aymerich
Cap de l'Àrea
Marina Rull
Preparadora
Almudena Yagüe
Preparadora

 

Personal tècnic de laboratori

 

Manuel Fernández
Life History Evolution

 

Àrea de Treballs de Camp i Gestió de Col·leccions

 

Jordi Galindo
Cap de l'Àrea
Manel Llenas
Tècnic
Manel Méndez
Tècnic

 

Àrea de Museu

 

Teresa Esquirol
Cap de l'Àrea
Mònica Cucurella
Recepció i botiga

 

Altres departaments i àrees

 

David Basanta
Gestió de Projectes
Cap del Departament de Suport a la Recerca i Serveis Externs
Pere Figuerola
Cap del Departament d'Outreach i Comunicació
Enric Menéndez
Cap del Departament de Gerència i Recursos Humans
Mónica Vincent
Àrea d'Administració
Teresa Requena
Àrea d'Arxiu i Documentació

 

Last modified on Jueves, 02 Septiembre 2021 10:44
Rate this item
(0 votes)
Pere Figuerola

Latest from Pere Figuerola